Mangalia – politica locală

6 septembrie 2020

Litoral TV

Filed under: Sudul litoralului — lucian visa @ 11:59

How to Share With Just Friends

How to share with just friends.

Posted by Facebook on Friday, December 5, 2014

9 Comments

  1. https://www.replicaonline.ro/exemplu-de-comuniune-rusii-lipoveni-il-sustin-pe-antoniadis-pentru-primaria-constanta-444347/

    Comentariu by nabuco — 6 septembrie 2020 @ 13:58

  2. La Mangalia se face acum rocada. RC va fi retras si Murad uns viitor primar. Iorgus nu face parte din nici un plan. Asta se intampla cand nu construiesti din timp o alternativa; esti pus in fata faptului implinit. Nici peste patru ani nu va fi diferit. Tot un numit de altii va fi primarul Mangaliei.

    Comentariu by Reporter — 6 septembrie 2020 @ 16:23

  3. RC o sa fie retras la garajul subteran. Il baga la conservare. Doamne ajuta. Iorgus, Murad, oricare numai sa scapam de lepra asta.

    Comentariu by Anonim — 6 septembrie 2020 @ 16:49

  4. Daca tot e vremea presupunerilor, cum ar fi sa iasa Iorgus primar, cu majoritate in consiliu, Murad city manager si rc plecat definitiv la Constanta?

    Comentariu by marin vasile — 6 septembrie 2020 @ 22:56

  5. Pt. #4
    https://adevarul.ro/international/in-lume/In-caz-conflict-militar-doua-state-nato-grecia-turcia-ankara-decide-inchiderea-ermetica-marii-negre-1_5f548b9a5163ec4271b5db44/index.html
    Cam asa …

    Comentariu by nabuco — 6 septembrie 2020 @ 23:43

  6. cont. @5
    https://www.ordinea.ro/un-parc-natural-superb-al-olimpului-tranzactionat-pe-ruta-iorgus-tusac-murad/

    Comentariu by nabuco — 7 septembrie 2020 @ 0:08

  7. Pe FB circula de cateva zile urmatorul sondaj efectuat in prima jumatate a lunii august: 48,2% Radu, 28,8% Iorgus, Menabit 9,3%, Murad 7,5% si alti 6,3%. Conform sondajului, Radu pleaca de pe pozitia de favorit. In acest caz, de ce Menabit si echipa lui loveste permanent contra Iorgus? De ce echipa lui Radu loveste permanent contra Iorgus? In mod normal contracondidatii lovesc in favorit in cazul nostru Radu. Avand in vedere sondajul, domnul Radu si domnul Menabit ar trebui sa fie linistiti, ALEGERILE SUNT CA SI CASTIGATE! Au impreuna 60%. De ce domnul Radul este implicat foarte activ in aceasta campanie fata de campania din 2016 cand nu a avut aceeasi implicare fiind foarte sigur de castigarea alegerilor? Poate sondajul nu este real? Poate domnul Iorgus are in realitate un procent mai mare si Radu un procent mai mic? Poate si domnul Murad are un procent mai mare deoarece tot pe FB se vede ca domnul Murad creste in aprecieri. De ce mai nou echipele Radu si Menabit lovesc in Iorgus si Murad in conditiile in care conform sondajului cei doi au impreuna 36,3%? Ar fi curios de aflat care este sondajul real?

    Comentariu by Anonim — 7 septembrie 2020 @ 12:48

  8. Radu 24%, Iorgus 35% si Murad 15% pare real? Justifica oarecum cursul campaniei electorale si framantarile lui rc si ale sustinatorilor sai!

    Comentariu by marin vasile — 7 septembrie 2020 @ 14:20

  9. Numai un sondaj profesionist și independent ne poate spune procentele. Restul sunt speculații de campanie. În funcție de cine plătește.

    Comentariu by lucian visa — 7 septembrie 2020 @ 14:43

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress