Mangalia – politica locală

23 aprilie 2016

Au fost anuntati candidatii PNL Mangalia la Consiliul Local și Primăria Municipiului Mangalia

Filed under: PNL — lucian visa @ 6:44

echipa_pnl_mangalia

In fata unei sali arhipline, PNL Mangalia si-a prezentat candidatii la Consiliul Local ce vor face echipa cu primarul Cristian Radu dupa alegerile din iunie, dar si reprezentantul municipiului Mangalia la Consiliul Judetean in persoana lui Cristy Baisan. Atat presedintele PNL Constanta, deputatul Gheorghe Dragomir cat si ceilalti invitati prezenti sa-l sustina pe primarul Cristian Radu au intarit ideea ca pentru a avea realizari cat mai importante, primarul are nevoie de o echipa cat mai puternica: echipa PNL Mangalia!

mangalianews.ro

18 Comments

  1. Off topic: în poza publicată de PSD, mică şi la rezoluţie proastă, Nicoleta Griguţă seamănă cu Elena Hanganu, Ioniţă Dragoş seamănă cu Ole (ar vrea el!…), Nichita Lucian seamănă cu un actor de la Hollywood iar Ungurean Ioan seamănă cu Dragnea!
    Ma duc la ei pe link, dau click „view full size” şi – surpriză! – iluzia optică se menţine!

    Comentariu by Vipera cu elice — 23 aprilie 2016 @ 8:21

  2. On topic: Poate aşa află toată lumea din ce echipă face parte şi pentru ce funcţii. Dar nimic nu e bătut în cuie, mai ales dacă se lansează candidaturi şi campanii la fel ca la PSD, pe sistemul „uite-l, nu e!”
    În debandada actuală, cu nominalizări şi des-nominalizări după cum bat sondajele, eu mă aştept ca majoritatea candidaţilor pentru funcţiile din jumătatea de sus, de la toate partidele, să fie schimbaţi săptămînal pînă în ziua alegerilor. Ca la Roata Norocului: unde se opreşte, aia ai cîştigat!

    Comentariu by Vipera cu elice — 23 aprilie 2016 @ 9:01

  3. Cand si-a facut mutatia pe Mangalia(pe buletin ca de fapt el este constantean)Angelescu Dragos.?Unde locuieste (adresa),ca de fapt el face naveta zi de zi?.

    Comentariu by Anonim — 23 aprilie 2016 @ 9:30

  4. Da ce RC are act de identitate cu domiciliul in Mangalia?! Mâine -poimâine aflam ca are si dubla cetățenie!

    Comentariu by D'ale lui Mitica — 23 aprilie 2016 @ 9:40

  5. AM VAZUT MUTRELE….DAR NU VAD NICI UN PROGRAM POLITIC……DE LA NICI UN CANDIDAT. SE VEDE CATA CULTURA POLITICA ARE ROMANUL. VOTAM OMU`,NU PROGRAMU`. VAI DE MAMA NOASTRA. NE MERITAM SOARTA

    Comentariu by PAPUC — 23 aprilie 2016 @ 10:09

  6. Cea mai cea e cu d’ALDE Linica la PNL … prieteni stiu de ce, Minca inca se face a fi nedemerit.

    Comentariu by nabuco — 23 aprilie 2016 @ 12:05

  7. Au zis ca au multe proiecte pentru Mangalia, cum au avut si acum 4 ani si nu au facut nimic

    Comentariu by Doru — 23 aprilie 2016 @ 12:54

  8. Pt.3
    Angelescu ocupă în prezent un post incompatibil cu funcția de consilier local. Voturi pentru listă, n-are de unde să aducă. Atunci de ce e pe listă ? Va fi următorul viceprimar în cazul în care Radu câștigă ?

    Comentariu by lucian visa — 23 aprilie 2016 @ 13:34

  9. Radu nu castiga nimic, nu a castigat niciodata la Mangalia, a fost impus.Sa-si faca bagajul cu toata echipa constanteana pe care a adus-o aici sa ne strice orasul.Unul din cei adusi de el si pus director, Dima Bogdan, a fost judecat impreuna cu Constantinescu, dar nu e vreun secret.Sa plece toata gasca de penali.

    Comentariu by dana — 23 aprilie 2016 @ 14:26

  10. Nu. In cazul in care Radu castiga , va lua 6 consilieri cel mult. Viitorul vice va fi tot actualul. De fapt asta e si ideea sa mai mearga odata cum a fost pana acum. Iorgus va hotara daca va fi asa sau nu. A mai facut-o odata. Acum are si faptele de partea lui. Adica lipsa faptelor.

    Comentariu by Jean voteaza — 23 aprilie 2016 @ 14:26

  11. Intr-un film cu Bruce Willis , acesta era silit sa mearga prin Harlem cu un afis pe care scria ,,moarte negroteilor,,. Cam asa ar fi sa mearga acum prin Mangalia cu afisul asta.

    Comentariu by Die Easy — 23 aprilie 2016 @ 14:29

  12. Vorbiti prea mult de iorgus.cariera lui politica s-a terminat la fel si a catelusului fofolica.iorgus o sa plece la puscarie si acolo va avea timp sa si planifice relansarea in plan politic.sincer nu stiu daca a mai ramas un partid din care sa nu fi facut parte.de fapt au mai ramas udmr si uniunea turco tatara.

    Comentariu by Anonim — 23 aprilie 2016 @ 18:40

  13. pt 12. mirosi a postac de la o posta

    Comentariu by Anonim — 23 aprilie 2016 @ 21:58

  14. Pt.12
    Este posibil ca Iorgus sa ajunga la puscarie dar pana atunci Radu va avea ani multi la Poarta Alba. V-a fi langa prietenul Sinan care l-a ajutat in 2012(pe bani grei)sa castige alegerile.

    Comentariu by Anonim — 23 aprilie 2016 @ 22:30

  15. Angelescu Dragos are mutatie pe strada Muncitorului ,dar el face naveta zilnic la Cta .Asta cu mutatia e praf in oichi ptr prosti,nu-l intereseaza Mangalia decit mentu muls.

    Comentariu by anonim — 24 aprilie 2016 @ 6:53

  16. You have one of the best web pages.|

    Comentariu by nba 2k16 mt sell — 24 aprilie 2016 @ 17:02

  17. Cine a indragit strainii, mancaiar inima caiinii !

    Comentariu by Anonim — 25 aprilie 2016 @ 5:31

  18. De ce nu verificati cazierul candidatilor?Unii au dosare penale pe rol.

    Comentariu by Anonim — 26 aprilie 2016 @ 23:10

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress