Mangalia – politica locală

4 martie 2016

INEDIT – Garda Financiara – Cum dispar 15Kg. de aur în timpul unei anchete

Filed under: Ştiri judeţene — lucian visa @ 10:10

Un articol interesant despre Garda Financiară Constanţa în jurnal365.ro.

26 Comments

  1. http://www.evz.ro/mircea-ionescu-quintus-nu-am-avut-puterea-sa-refuz-securitatea-413142.html
    vs.
    http://www.cotidianul.ro/quintus-nu-stiu-un-alt-roman-care-sa-fi-iubit-tara-la-fel-ca-regele-mihai-277263/

    Comentariu by nabuco — 4 martie 2016 @ 11:27

  2. Cum dracu au putut mangalienii sa voteze un spagar??? Oricat ar fi furat la vot, daca nu ar fi avut un procent destul de mare, n-ar fi putut sa iasa primar… Mama lui de vot negativ… uite ce se intampla!

    Comentariu by Winetou — 4 martie 2016 @ 11:34

  3. Ptr.1. Prin analogie sa inteleg ca nu stii un alt mangaliot care sa fi iubit acest oras mai mult ca radu ?

    Comentariu by doctorand — 4 martie 2016 @ 11:48

  4. … sa fii iubit spagile agentilor din mangalia

    Comentariu by edi — 4 martie 2016 @ 12:49

  5. Pt. #3

    😉 like

    Comentariu by nabuco — 4 martie 2016 @ 12:58

  6. Ce-i drept se vede excesul de iubire dupa cum arata orasul , adica JALNIC .

    Comentariu by doctorand — 4 martie 2016 @ 13:55

  7. http://editiadesud.ro/?p=12848 pentru comentatorii piticu,doctorand si anonim.SA DE-A DUMNEZEU SA FITI VIYITATI DE CEI CARE LE TINETI PARTE

    Comentariu by popa gica — 4 martie 2016 @ 15:05

  8. Nu prea ai inteles mimic .

    Comentariu by doctorand — 4 martie 2016 @ 15:55

  9. Si va intrebati de unde are piticul bani …ptr costume si ceasuri de 6550€ bucata…….cand o sa plece astia …..Mangalia o sa plateasca inca 10 dupa ei…

    Comentariu by Minca — 4 martie 2016 @ 15:56

  10. propun ca autorii articolelor de genul astuia sa fie pedepsiti pentru santaj , daca au publicat relatarea la mai mult de 2 ani de la eveniment. De ce nu s-a facut tam tam acum 4 ani cand a candidat Radu ????? Aaaa era bun cioanul nu-i asa ?

    Comentariu by Geremy — 4 martie 2016 @ 16:43

  11. Cand o sa ne explice de unde a avut si iorgus bani pentru 3 hoteluri,vile si vilisoare,actiuni la nenumarate firme si zeci de hectare de teren intravilan atunci poate o sa i raspunda si radu de unde are bani sa se imbrace de la hugo boss.nu l am la suflet nici pe radu dar domnia sa iorgus i a intrecut pe toti.

    Comentariu by Marci — 4 martie 2016 @ 16:48

  12. Pana una alta radu este primar , candideaza pentru un nou mandat si articolul este despre el . In alt context comentam si punem intrebari si despre iorgus .

    Comentariu by doctorand — 4 martie 2016 @ 17:23

  13. Pentru ca el v a candida in locul lui paul.se v a lansa doar cu o luna inainte de alegeri sa nu fie terfelit de radu.lumea a inceput sa afle adevarul.imaginea lui paul este una de tropetist.nu are nici valoare dar nici forta electorala de a se lupta cu radu.personal mi se pare josnic ce face paul cu iorgus.de cand nu mai este primar are decat un singur scop.blocarea consiliului local cu orice pret si boicotarea primarului in functie.

    Comentariu by Marci — 4 martie 2016 @ 17:38

  14. Marci…tu fiind din Constanta …..adica NAVETIST…nu ai de unde sa stii ca noi cei din Mangalia ne cunoastem…deocamdata ce a facut Iorgus cat a fost Primar….Radu Cristia nu poate not ci sa le varuiasca…da sa mai construiasca altele….tu chiar ne crezi prosti pe toti …si numai voi , cu firmele voastre si avocatii vostri le stiti pe toate …hai ca va ajunge cat ati muls orasul timp de 4ani….fara sa faceti nimic…

    Comentariu by Romulus — 4 martie 2016 @ 17:50

  15. Marci schimbă placa. Iorguș nu va candida. Nu mai încercați scenarii aiuritoare că nu mai ține. Gata veți intra în șomaj peste puțin timp.

    Comentariu by Anonim — 4 martie 2016 @ 17:58

  16. PT 14 OARE DE CE ESTI ASA DE INSPAIMNTAT CA VA CANDIDA iORGUS,MAI BINE SPUS DISPERAT?AM INTELES NU-L VREI CA PRIMAR, DECI NU-L VOTEZI. DAR ASTA NU INSEAMNA CA TOTI TREBUIE SA-TI SUSTINA ARGUMENTELE TALE NEPERTINENTE.VAD CA TOATE CRITICILE TALE ADUSE LUI IORGUS SUNT COMBATUTE CU ARGUMENTE CREDIBILE.ESTI DISPERAT SI NU TE MAI POTI CONTROLA.URA SI RAUTATEA DAUNEAZA GRAV SANATATII!!!!

    Comentariu by ANONIM — 4 martie 2016 @ 18:02

  17. MARCI UN SFAT PRIETENESC CALMEAZATE CA IN STILULASTA NU MAI APUCI SA VEZI DACA VA CANDIDA IORGUS!!!!CALM
    SI FARA SPAIMA.

    Comentariu by ANONIM — 4 martie 2016 @ 18:10

  18. Stati linistiti ca o sa apuc.nu va mai faceti griji pentru mine ca abia il astept in campanie pe domnul iorgovan.eu una nu am dosare pe la dna si dorm foarte linistita.catusele zornaie si dosarele curg.

    Comentariu by Marci — 4 martie 2016 @ 21:34

  19. Am fost candva in echipa acestui individ fara scrupule.am alergat la fiecare campanie si mi am dat sufletul pentru lacomul asta i ar el m a lasat pe drumuri ca sa le faca curul mare linghailor din jurul lui.un om fara scripule care te vinde fara sa aiba pic de remuscari.

    Comentariu by Marci — 4 martie 2016 @ 21:40

  20. Nu i-a mai fost Dragan de tine ,,,

    Comentariu by Vasile — 5 martie 2016 @ 0:21

  21. Ti=am inteles disperarea ,ai ramas fara os de ros!!!!!

    Comentariu by ANONIM — 5 martie 2016 @ 6:10

  22. Repet şi eu. Articolul nu este despre Iorguş. Când va candida, atunci pe el.

    Comentariu by lucian visa — 5 martie 2016 @ 9:37

  23. Update
    A fost şi un protest împotriva modului în care s-a instrumentat cazul, pe data 3.02.2016
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=68&v=MXkFjKkYxMQ

    Comentariu by lucian visa — 5 martie 2016 @ 12:39

  24. Marci este RC?

    Comentariu by Anonim — 5 martie 2016 @ 17:42

  25. Sau Colgiu

    Comentariu by Anonim — 5 martie 2016 @ 18:09

  26. https://www.youtube.com/watch?v=aXQ5oSU2_0s

    Comentariu by Anonim — 5 martie 2016 @ 18:47

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress